NASZE PODEJŚCIE DO PRZYSZŁOŚCI

Korzystanie z tradycyjnych metod (w projektach 2D) oznacza, że w projektach nie będzie dodatkowych informacji ani połączeń z powiązanymi dokumentami. Projektant nie ma możliwości modelowania swojej pracy w 3D czy współpracy przy projektach. Konsekwencją jest spowolnienie wszystkich prac oraz utrudnienia w przestrzeganiu wymaganych stan-dardów. Tworzenie projektów lepszej jakości, zawierających mniejszą ilość błędów na etapie realizacji inwestycji i zapewniających lepszą współpracę różnych podmiotów uczestniczących w całym procesie inwestycyjnym zapewnia zastosowanie technologii BIM.

Technologia BIM (Building Information Modeling) jest to metoda projektowania i prowadzenia realizacji inwestycji w oparciu o cyfrowy trójwymiarowy model budowli. Usprawnia ona proces inwestycyjny , na wszystkich etapach jego realizacji - projektowanie, harmonogramowania, kosztorysowania, wykonawstwa i zarządzania gotowym obiektem. Dzięki spójnemu modelowi wielobranżowemu jesteśmy w stanie przewidzieć i uniknąć wielu kosztownych kolizji już na etapie projektowania. Model ten pozwala także na szybszą i łat-wiejszą komunikację pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego (Projektant, Wykonawca, Inwestor, Zarządca).

Firma A&M MICHAŁOWSKI E.I.T.C. widząc rosnące zapotrzebowanie związane z rozwojem i wykorzystaniem technologii BIM w Polsce i na świecie, rozpoczęła proces wdrożenia technologii BIM w pracowni projektowej. Dzięki tej implementacji będziemy w stanie dostarczyć Państwu cyfrowy model trójwymiarowy, a Państwa inwestycja zyska nową jakość.

Systemy oświetlenia awaryjnego

ustawy, rozporządzenia i normy, systemy oświetlenia awaryjnego, zasady projektowania

Czytaj więcej...

Lampy awaryjne, lampy podstawowe

lampy do baterii centralnej, lampy z zasilaniem indywidualnym, lampy w wykonaniu Ex.

Czytaj więcej...

Zasilanie rezerwowe AC/DC

siłownie AC/DC, rozdzielnice, UPS, falowniki, przetwornice, zasilacze, moduły kontrolne

Czytaj więcej...

Baterie akumulatorów

technologia AGM - Absorbed Glass Mat, technologia żelowa - Gel cell, technologia klasyczna

Czytaj więcej...

Serwis urządzeń oraz baterii

Serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, utylizacja baterii, modernizacja systemów

Czytaj więcej...

Projektowanie 3D, BIM

projektowanie 3D, przenoszenie projektów 2D do 3D, inwentaryzacja obiektów

Czytaj więcej...