Akumulatory bezobsługowe VRLA

Dostarczamy baterie akumulatorów wykonane w technologiach AGM i żelowych, w pojemnościach od 6Ah do­­­ 3000Ah w projektowanych okresach ich żywotności wg EUROBAT tj. Standard Commercial, General Purpose, High Performance, Long Life. Baterie akumulatorów stanowią źródło zasilania dla central oświetlenia awaryjnego, UPS, zasilania gwarantowanego AC i DC.

dryfit Całkowicie bezobsługowe, zamknięte akumulatory VRLA (Valve Regulated Lead Acid) wykonane w technologii żelowej dryfit. Elektrolit uwięziony został w strukturze żelu krzemowego. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo eksploatacji. Akumulatory charakteryzują się dużą trwałością użytkową, wysoką gęstością energii oraz niskimi kosztami uruchomienia i eksploatacji.

AGM Akumulatory wykonane w technologii AGM - Absorbed Glass Matt (elektrolit jest uwięziony w separatorach z włókna szklanego o dużej porowatości) są akumulatorami całkowicie bezobsługowymi. Możliwość rozładowania dużymi prądami daje szeroki zakres zastosowania w różnych aplikacjach.

Regały, stojaki, szafy

Regały A&M. można stosować do każdego rodzaju baterii. Regały są zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie galwaniczne i lakier proszkowy o dużej odporności korozyjnej. Zapewniają dużą wytrzymałość mechaniczną, są łatwe w montażu oraz umożliwiają dopasowania do różnych baterii. Regały wyposażone są w izolatory wsporcze z regulowaną wysokością, co pozwala na właściwe ustawienie regału na nierównym podłożu.

Szafy bateryjne - wykonane w technice 19" pozwalają na montaż dowolnych baterii akumulatorów - również jako Front Terminal, co jest szczególnie wygodne przy okresowych badaniach baterii. Niewiele droższe od regałów pozwalają na wykonanie jednolitej i estetycznej zabudowy wraz z siłowniami DC i AC.

Szafy mogą być wyposażone w klimatyzację, zapewniającą właściwe warunki pracy baterii, co w konsekwencji przedłuża żywotność baterii zmniejszając koszty eksploatacyjne systemu zasilania.

 

Baterie akumulatorów - więcej